Cilt Uygulamaları

Cooltech Soğuk Lipoliz

İnsanların uzun süre oturarak çalışması, spor yapmamaları, uyku düzensizlikleri, yanlış beslenme alışkanlıkları gibi çeşitli durumlar fazla yağların belirli bölgelerde toplanmasına neden olmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve ülkemizin de bu gelişmelere ayak uydurması sayesinde, bu gibi fazla yağlar cerrahi uygulamalara gerek bile kalmadan ameliyatsız bir şekilde ortadan kaldırılmakta ve kişilerin istedikleri estetik görüntüye en kısa sürede kavuşması sağlanmaktadır. Cooltech soğuk lipoliz uygulaması bu alanda en sık tercih edilen ve büyük başarılar sağlayan bir yöntemdir.

Hemen Bilgilerinizi Bırakın

Biz Sizi Arayalım

Cooltech Soğuk Lipoliz

Nedir ?

Cooltech soğuk lipoliz yöntemi, insanların rahatsız ve şikayetçi oldukları yağlı bölgelerdeki, yağ hücrelerinin dondurulması ve etkisiz bırakılması şeklinde uygulanmaktadır. Bu uygulama genellikle göbek, basen, alt karın, bacak, kol, basen ve can simidi adı verilen yan bölgelere uygulanmaktadır. Her yaş grubundaki kişilere rahatlıkla uygulanabilen soğuk lipoliz yöntemi, tek bir seansta gözle görülür bir fark yaratmayı ve oluşan yağlanmayı azaltmayı hedefleyen en etkili tedavi yöntemlerinden biridir.

Ağrı ve acı çekmeden istenmeyen yağlarınızdan kurtulmanızı sağlayacak soğuk lipoliz uygulaması, ameliyat olmaktan çekinen, spor ve egzersiz gibi aktivite vakit bulamayan ve yoğun bir iş temposuna sahip olan kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Yaklaşık kırk beş dakikalık seanslar halinde uygulanan soğuk lipoliz, ameliyatsız tedavi yöntemleri arasındaki en etkili ve en sık tercih edilen alternatifler arasında ilk sırada yer almaktadır. Sizlerde fazlalık yağlarınızdan en hızlı ve en etkili şekilde kurtulmak istiyorsanız, estetik merkezimiz ile iletişime geçebilir daha önce yapılmış olan soğuk lipoliz uygulamaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cooltech Soğuk Lipoliz

Nasıl Uygulanır ?

Soğuk lipoliz, karın, sırt, bel, göbek, alt karın, yanlar, kalça, basen, kol, bacak ve gıdı bölgesine uygulanan, fazla yağların en etkili şekilde yok olmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir. Her bölgeye ve her yaş grubundaki kişilere uygulanan bu seanslar, ortalama kırk dakika ile bir saat gibi bir süre içinde tamamlanmaktadır. Soğuk lipoliz uygulamasının temeli, uygulama yapılacak bölgenin kırk beş dereceye kadar ısıtılması ve hızlı bir şekilde eksi beş dereceye kadar soğutulması şeklinde ilerlemektedir.

Yağların azalmasını sağlayan uygulama, ani sıcaklık değişiklikleri ile uygulanması nedeni ile kişilerin sıkılaşmasını da sağlamaktadır. Oldukça güvenli ve konforlu bir şekilde tamamlanan seanslar, kesinlikle alanında uzman danışmanlar tarafından yönetilmektedir.

Flora Estetik merkezimizinde hizmet veren danışmanlarımız hastaların sorunlarını en dikkatli şekilde inceleyerek, soğuk lipoliz uygulamalarını tamamlamaya özen göstermektedir. Estetik merkezimizde yapılan soğuk lipoliz uygulamaları, etkisini en fazla bir ay içinde göstermekte ve kişilerin vücudunda ciddi incelmeler gözlemlenmektedir. .

Cooltech Soğuk Lipoliz

Bölgesel Zayıflama İşlemi Nasıl Çalışır?

Soğuk lipoliz uygulamalarına özel olarak tasarlanan cihazın kolu, uygulama yapılacak bölgeye uygun başlık takılarak, yağ dondurma işlemi yapılacak bölgeye yerleştirilmektedir. Vücudun korunması amacı ile uygulama yapılacak bölge önceden belirlenmekte ve bu bölgeye koruyucu mendiller yerleştirilmektedir. Daha sonra cihaz otomatik olarak uygulama bölgesine vakumlama işlemi yaparak, cildi vakumlamakta ve bu şekilde soğutma işlemi yaparak, yağ hücrelerinin aktifliğini kaybetmesini sağlamaktadır. Uygulama sırasında, uygulama bölgesindeki yap hücreleri eksi beş ile eksi on bir dereceye kadar soğutulmaktadır. Soğuk lipoliz uygulaması sırasında kişiler bir ağrı ya da rahatsızlık hissetmemekte, sadece ilk dakikalarda soğuk nedeni ile hafif bir sızı hissi duymaktadır.

Cilt uygulamaya ve soğuğa alıştıkça kişilerin duyduğu bu sızı da ortadan kalkmakta ve uygulama sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Soğuk lipoliz uygulaması sonrası estetik merkezimizdeki uzmanlar, uygulama yapılan kişilere bol sıvı tüketmesini önermektedir. Bunun en önemli nedeni parçalanan ve dondurulan yağların idrar ile dışarı atılmasını sağlamaktır. Hamileler dışında herkese uygulanabilecek olan soğuk lipoliz uygulamaları, kişilerin uygulama sonunda gündelik hayatlarına rahatlıkla devam edebilmelerini sağlamakta ve hiçbir olumsuzluğa neden olmamaktadır. Soğuk lipoliz uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak isteyen kişiler, telefon numaralarımız üzerinden bizler ile iletişime geçebilirler.

Cooltech Soğuk Lipoliz

Uygulaması Fiyatları

Soğuk lipoliz uygulaması, mutlaka uzman kişiler ve hijyenik bir estetik merkezi tarafından yapılmalıdır. Soğuk lipoliz uygulaması yapılan kişinin ihtiyaç seviyesi, fiyatların belirsizleşmesine ve tedavi için net bir fiyat verilememesine neden olmaktadır. Bölgesel incelme konusunda oldukça etkili olan soğuk lipoliz uygulamaların fiyatları estetik merkezimizde, uygulama yapılacak bölgenin genişliğine, uygulama sayısına, uygulama bölgesine ve ekstra bir tedavi gerekip gerekmediğine bakılarak belirlenmektedir.

Sizin Yorumunuz